כתבו לנו לעזרה: contact@gony.co.il
↓ טופס הרשמה למטה ↓

Lower East Side & Chinatown לואר איסט סייד וצ’יינהטאון – הישן הכי חדש (והכי טעים)
משכונת מהגרים יהודית, למקום הנחשק ביותר בניו יורק

בטח כבר יצא לכם לשמוע על השכונה המרתקת הזאת שנמצאת בעיצומו של פרק חדש ומדליק בתולדותיה, שהפכה משריד הולך ונעלם למקום הטרנדי של סצינת אמנות ובילוי צעירה ומלהיבה.
היא מסומנת כיעד מועדף ואופנתי לכל מי שהתואר ‘ניו יורק למביני עניין’ חשוב לו…
הצטרפו אלינו לסיור ש’חוצה את הקווים’ ומחבר בין שתי שכנות קרובות רחוקות, Lower East Side & Chinatown, שביחד משקפות את אופיו המיוחד של המטרופולין הניו יורקי המשלב בחינניות סממני שכונות מהגרים עם מקצב תוסס של שינוי והתחדשות, כי העתיד כבר כאן!
השיטוט ב- Lower East Side עובר ברחובות ציוריים ונוסטלגיים שמשלבים בצורה מרתקת בין הישן והחדש: בנייני זכוכית ופלדה שחותכים את הרקיע לצד מקדשי קולניריה מיתולוגיים, חנויות אופנה ומעצבים אוונגרדיים בשכנות ליצירות אמנות רחוב יפהפיות שצובעות בלהט את המרחב הציבורי, אמנות פורצת דרך ועכשווית בגלריות איכותיות ובמוזיאונים חשובים המייצגים אלטרנטיבה צעירה לאזורי האמנות הממוסדים והשבעים, ולידן עסקים קטנים למלאכות יד שעברו מן העולם, בתי כנסת ישנים שהפכו לבתי דירות, מבנים היסטוריים יפהפיים לשימור שהיום הם מלונות בוטיק. ובין כל אלה חנויות ספרים קהילתיות, גינות שיתופיות, בתי קפה עמוסים, ברים אפלוליים, דוכני המעצבים, מכוני קעקועים, בוטיקים מסוגננים ובעצם כל מיזוגי השילובים שהופכים את השכונה למה שהיא.
בין לבין, נעצור לקפה משובח, ולטעימות קטנות של מאכלים מקומיים.
מהטרנדיות האופנתית נחצה את ה”תעלה״ העירונית (רחוב canal) לתוך Chinatown ונתמסר לחיבוק סיני של העולם הישן….
נישאב לכאוס עירוני באווירה סינית טיפוסית, נבקר בבית כנסת עתיק שהפך למקדש בודהיסטי, נציץ לברים סודיים ולגלריות חבויות, נעבור דרך פארקים בהם נפגוש אנשים בתוך ההווי הקהילתי של השכונה, נסתחרר ממראות ושווקים ססגוניים בצבעים עזים, ומניחוחות של המטבח הסיני, ממנו נדגום טעימות, ונשכח לרגע שאנחנו בלב ניו יורק.
לקינוח, וכשאתם כבר מביני עניין, נחלק לכם מפות אישיות, ותוכלו בעזרתן לצאת לחוויה של צילום בשוטטות עצמאית בה תגלו מציאות חדשה מבעד לעדשת המצלמה.

* עלות סיור קבוצתי $50 לאדם + עלויות כניסה למוזיאונים, תחבורה, אוכל ושתיה
* עלות סיור פרטי $295 עד 4 אנשים, כל משתתפף נוסף $50 + עלויות כניסה למוזיאונים, תחבורה, אוכל ושתיה
* התכנית המוצעת נתונה לשינויים בהתאם ליום הסיור, שעת ההתחלה, מזג אוויר ותכני האמנות והתרבות הנגישים באותו יום
* נקודת מפגש ושעת התחלת הסיור: תינתן למשתתפים בסמוך למועד הסיור
* העלות אינה כוללת ביטוח אישי – באחריות כל משתתף

טופס הרשמה:

מספר משתתפים:

הסיורים בהם תהיו מעוניינים:


כתבו לנו לעזרה: contact@gony.co.il