לפרטים נוספים והרשמה כתבו לנו: contact@gony.co.il

סיור לואר איסט סייד בניו יורק, Lower East Side, השכונה הגובלת ב Chinatown מדרום, וסוהו במערב, היא אחת השכונות האותנטיות והתוססות בניו יורק. בשכונה מתחוללים תהליכים תרבותיים ודמוגרפיים מרתקים וההיסטוריה של שכונת המהגרים משתקפת בבניינים העתיקים בתושבי השכונה הוותיקים והסיפורים מאחוריהם. פניה החדשות של השכונה המשתנה תמידית מציעות שפע של מסעדות, בתי קפה וגלריות אמנות שהפכו את האזור למרכז המרתק והדינמי ביותר בניו יורק.
בין מוזיאון לגלריות נשוטט בשכונה, נבין את סיפורה דרך בנינים וארכיטקטורה, חנויות ספרים גינות קהילתיות, ונחשוף סודות קולינרים קטנים ואותנטיים של השכונה.
המרכז הבינלאומי לצילום ICP
ICP, המרכז הבינלאומי לצילום, הוא אחד המוסדות החשובים בעולם לצילום חברתי ועיתונאי. הבחירה למקם את המרכז בלב השכונה מעידה על חשיבותו העולה של האזור והתנועה התרבותית מהאזורים העשירים של מנהטן לשוליים שלה. נצא למסע מרתק בשתי תערוכות במוזיאון העוסקות בדימוי הצילומי והעדות הויזואלית שהוא נותן לנו – של תמורות חברתיות, והדרמה האנושית מאחורי אירועים היסטוריים בתקופתנו.
בין התערוכות הפזורות במאות גלריות ברחבי השכונה, נבקר בין היתר בתערוכה בה נשאל את עצמנו אילו מזימות נרקמות מאחורי דימויים תמימים ושובי לב ונחווה אמנות במיטבה דרך עבודות המשלבות פוטו-שופ, ציור, קולאג’ ומדיה חדשה. לבסוף נעצור לשאול שאלות מהותיות על החיים בתרבות בת זמננו.
בסיור המשתתפים יקבלו הדרכה, הסברים וטיפים לצילום מתקדם, וביחד נבחן דרך נקודות מבט לא שגרתיות לתרגם לתמונה וסיפור, את חווית ההתבוננות בנפלאות העיר ניו יורק. נתמקד בתפרים שהעיר מציעה בין בטון, זכוכית ואספלט, שקט להמולה, אור וצללים ונחקור צילומית, את ההרמוניה הצורנית, הטקסטורה, האור, המרחב האנושי והדינאמיות של העיר שאינה ישנה לעולם.
* הזכות לשינויים שמורה
עלות קבוצתית: $50 למשתתף/פת לשעתיים וחצי-שלוש + עלות כניסה למוזיאון עד 12 משתתפים
עלות פרטית: $295 לשעתיים וחצי-שלוש עד 4 משתתפים, $50 לכל משתתף/ת נוספים + עלות כניסה למוזיאון
לפרטים נוספים והרשמה כתבו לנו: contact@gony.co.il