הופעת הברודווי צ’ארלי בממלכת השוקולד, Charlie and the Chocolate Factory, מבוססת על הספר והסרטים הידועים בכיכוב Christian Borle, זוכה שני פרסי טוני, כווילי וונקה, ובבימוי Jack O’Brien, זוכה שלושה פרסי טוני (Hairspray, The Front Page).
בהופעה תוכלו לזהות את השירים מהסרט המקורי, כולל “Pure Imagination” ו”The Candy Man”, לצד שירים חדשים מאת זוכי פרסי הגראמי והטוני Marc Shaiman and Scott Wittman.
ווילי וונקה, הממציא המפורסם בעולם, יצא בהודעה מדהימה. המפעל המופלא והמסתורי שלו פותח את שעריו לאחר 40 שנה בהן גם הוא עצמו לא נראה יוצא ממנו… למספר בני מזל, בכללם צ’רלי בקט הצעיר, שלחייו בהחלט לא תזיק המתקה. הוא ועוד ארבעה זוכים בכרטיסי זהב ייצאו למסע מהפנט ומשנה חיים בעולם הדמיון של וונקה. במהלך ההופעה ובדרך למוסר ההשכל בסופה, הצופים ברי המזל ייחשפו למפלי שוקולד, סנאים מטורפים, ומעלית זכוכית גדולה, צבאו של וונקה – האומפה-לומפאס המוזר ועוד. הביצועים של Christian Borle מהפנטים, והוא מוביל את ההופעה באופן סוחף ומלהיב עם שחקנים, רקדנים וזמרים מוכשרים לצידו. ההופעה מאוד מומלצת, גם לילדים. סופסוף עלתה עוד הופעה טובה על ברודווי שמתאימה לילדים 🙂
כתובת:

205 W 46th Street (בין ברודווי לשדרה השמינית)