או כתבו לנו ל- contact@gony.co.il

במהלך 30 השנים האחרונות פיפילוטי ריסט זכתה להכרה בינלאומית כאמנית וידאו ומיצגי מולטימדיה. עבודותיה המהפנטות עוטפות את הצופים בהקרנות חושניות קליידוסקופיות בצבעים עזים ומלאים חיים, שממזגים את עולם הטבע עם נשגבות טכנולוגית. ריסט שומרת על תחושה עמוקה של סקרנות שחודרת דרך מסעות המחקר שלה של חוויות פיזיות ופסיכולוגיות, ועבודותיה מביאות את הצופים למפגשים בלתי צפויים עם טקסטורות, צורות, ופונקציות של היקום סביבנו.
התערוכה Pipilotti Rist: Pixel Forest במוזיאון החדש מתפרשת על פני שלוש הקומות הראשיות של המוזיאון, ומציגה באופן המקיף ביותר עד היום את עבודותיה של ריסט בניו יורק. התערוכה כוללת את עבודתיה במשך הקריירה ארוכת השנים של ריסט, החל בסרטי וידאו חד ערוציים בשנות השמונים, הבוחנים את הייצוג של הגוף הנשי בתרבות דאז, ועד למיצגי הוידאו העדכניים שלה, שהופכים מרחבים ארכיטקטוניים לסביבות חלומיות מסיביות בשילוב מוסיקה מהפנטת, בשילוב מיצג חדש שנוצר במיוחד עבור תערוכה זו.
התערוכה חושפת קשרים בין התפתחות האמנות של ריסט לבין התפתחות הטכנולוגיות העכשוויות, החל במסך הטלוויזיה למסך הקולנוע, ומן האינטימיות של הטלפון החכם לחוויה הקהילתית של דימויים מקיפים. סקירה זו משרטטת את הדרכים בהן עבודתה של ריסט משלבת את הביולוגי עם האלקטרוני ברמה הגבוהה ביותר של התקשורת.
התערוכה Pipilotti Rist: Pixel Forest במוזיאון החדש מציגה בין ה- 26 באוקטובר, 2016 עד 15 בינואר, 2017.
התמונות צולמו על ידי האמן איל פרי, המדריך את סיורי התרבות שאנחנו מקיימים בניו יורק, כולל בלואר איסט סייד, אשר במהלכו כניסה והדרכה בזווית אחרת על התערוכה. להצטרפות כתבו לנו ל- contact@gony.co.il
כתובת:

235 Bowery, New York, NY