במהלך הקיץ מתקיימת מסורת ניו-יורקרית של הצגות Shakespeare in the Park – שייקספיר חינם בסנטרל פארק. ההצגות מועלות על ידי The Public Theater ומתקיימות באמפי תאטרון בתוך סנטרל פארק שנקרא “Delacorte Theater”, והכניסה חינם!
כל יום מחלקים כרטיסים להצגה של אותו ערב בקופת התיאטרון החל משעה 12:00 (מקסימום של 2 כרטיסים לאדם). יש לקחת בחשבון שלעיתים יש תור מהבוקר, וכדאי להגיע מוקדם. מחלקים כרטיסים חינם גם ב- Public Theater בכתובת:

425 Lafayette Street at Astor Place

יש להגיע עד 11:30 כדי להרשם להגרלת הלוטו שמתקיימת ב- 12:00. מומלץ להגיע עד 10 בבוקר, יש אנשים שמחכים בתור עוד לפני 6 בבוקר מחוץ לפארק, שנפתח רק ב- 6 בבוקר. בנוסף ניתן להרשם להגרלת כרטיסים גם דרך האתר ואם אתם מוכנים לשלם – אפשר לתרום לתיאטרון $500 מוכרים במס ולקבל זוג כרטיסים מראש בלי לעמוד בתור.
השנה, בין ה- 23 במאי עד ה- 18 ביוני 2017 משחקת ההצגה “Julius Caesar”, ובין ה- 11 ביולי עד ה- 13 באוגוסט 2017 משחקת ההצגה “A Midsummer Night’s Dream” בהשתתפות Daniel Sullivan.
שימו לב, לפעמים ההצגות מתבטלות כתוצאה ממזג אוויר בעייתי. במקרה של ביטול לא תקבלו את הכרטיסים ליום אחר, לכן מומלץ לבדוק את תחזית מזג האוויר לפני שאתם מחכים שעות בתור, ובאתר לגבי שינויים ביום ההצגה.
ההופעות מתחילות בשעה 20:00 ואסור לפתוח מטריות גם אם יורד גשם.
כתובת:

72 79th Street, Transverse Road, New york, NY

הוראות הגעה: להכנס לפארק מרחוב 81 מול מוזיאון ה- Natural History שנמצא באפר ווסט סייד