גלריות בניו יורק

ישנן יותר מ- 600 גלריות בניו יורק. קיימות על מנת למכור יצירות אמנות, והכניסה אליהן היא חינם לכולם, כך שאתם יכולים לסייר בהן ולהנות מעבודות אמנות אלה. שעות הפתיחה משתנות, והן בערך בין 10 בבוקר ל- 6 בערב בימים שלישי עד שבת.
בגלריות מוצגות עבודות אמנות של אמנים ידועים וגם עבודות אמנות של אמנים לא ידועים, שאולי יתגלו בקרוב, ואולי לא, אבל עובדה זו לא גורעת מהאיכות, היופי והייחודיות שבכל יצירה. עבודות האמנות בגלריות הן מכל הסוגים: ציורים, פסלים, הדפסים, מיצגים, ועוד.
הגלריות האפנתיות ביותר היו ממוקמות בעבר בסוהו, באיזור West Broadway בין הרחובות Houston ו- Canal, אבל למרות שעדיין תמצאו שם גלריות, רוב הגלריות ממוקמות בצ’לסי, בין רחובות 20 ל- 29 (רחוב 26 נחשב למרכז), בין השדרה ה- 10 לשדרה ה- 11, רובן בין רחובות 24 ל- 27.
קיימות גם גלריות רבות בלואר איסט סייד. גלריות אלה קטנות ואינטימיות יותר.
באפטאון איסט ממוקמות מספר גלריות, בהן האווירה יותר אקסקלוסיבית, על שדרת מדיסון בין רחובות 57 ל- 80, רובן באיזור מדיסון ו- 57.
ישנן גם גלריות מקסימות בבוקלין, בשכונות וויליאמסבורג ודאמבו.
להלן רשימה של הגלריות הנבחרות בעיר. באפשרותכם ליצור איתנו קשר לתיאום סיורים: contact@gony.co.il

featured Antoine Helwaser Gallery
featured

Antoine Helwaser Gallery

מיקום במפה הוספה למועדפים

511 W 25th St., Suite 403, New York, NY

הגלריה נמצאת בצ’לסי, מתמחה באמנות מודרנית, וכרגע מציגה עבודות של Andy Warhol, Franz Kline, Jean-Michel Basquiat, Jules Olitski, Joan Mitchell, Jean Dubuffet, Alexander Calder, Robert Rauschenberg, Tom Wesselmann, Henri Matisse. הגלריה סגורה בימי ראשון ושני.

המשך לקרוא
featured Paula Cooper Galleries
featured

Paula Cooper Galleries

מיקום במפה הוספה למועדפים

534 W 21st St, Manhattan, NY 10011, USA

הגלריה של פאולה קופר הוקמה ב-1968 והיתה הגלריה לאומנות הראשונה שנפתחה ברובע הסוהו בניו יורק. בשנת 1996 היא עברה לצ’לסי למבנה עטור פרסים מהמאה ה-19. האג’נדה האומנותית של הגלריה נשארה כשהיתה לפני 40 שנה, והיא מתמקדת באומנות קונספטואלית ומינימלית. ניתן לראות בה עבודות של האמנים:Carl Andre, Jennifer Bartlett, Lynda Benglis, Mark di Suvero, Donald Judd, […]

המשך לקרוא
featured Agora Gallery
featured

Agora Gallery

מיקום במפה הוספה למועדפים

530 W 25th St, Manhattan, NY 10001, USA

 גלריית אגורה נוסדה בשנת 1984. זוהי גלריה לאמנות יפה, הפועלת לקידומם של אמנים אמריקאים ובינלאומיים, ומספקת אמנות איכותית ומקורית לאספנים חדשים וותיקים. הגלריה משיקה אירועים מיוחדים לתמיכה באמנות ולהעלאת מודעות לנושא הסביבתי.

המשך לקרוא
featured The Pace Gallery
featured

The Pace Gallery

מיקום במפה הוספה למועדפים

534 W 25th St, New York, NY 10001, USA

גלריית פייס נוסדה ב-1960 בבוסטון על ידי ארנה גלימשר, וכעבור 3 שנים הועברה לניו יורק. יש ארבע גלריות בניו יורק – שלוש בצ’לסי והרביעית במידטאון. גלריה חמישית אמורה להפתח במשך שנת 2012 ובנוסף יש לחברה גם גלריה גדולה בבייג’ין ועוד אחת בלונדון. במהלך השנים ארנה ביסס את שמו ואת הגלריה כמובילים במנהטן בתחום האומנות המודרנית והעכשווית בציור, פיסול, וידאו ובמיצבים, הגלריה […]

המשך לקרוא
featured David Zwirner Gallery
featured

David Zwirner Gallery

מיקום במפה הוספה למועדפים

525 W 19th St, New York, NY 10011, USA

הגלריה הוקמה בשנת 1993. היא מציגה אומנות מודרנית ובבעלותו של דיוויד זווירנר, שדורג לאחרונה במגזין “פורבס” לאחד האנשים המשפיעים והחזקים בסחר אומנות. הגלריה מציגה תערוכות חדשניות, חלוציות ויחודיות, החוצות מגוון שונה בז’אנרים ובמדיה.

המשך לקרוא
featured Gagosian Gallery
featured

Gagosian Gallery

מיקום במפה הוספה למועדפים

521 W 21st St, Manhattan, NY 10011, USA

 הגלריה היא אחת מבין אחת עשר גלריות ברחבי העולם, בבעלותו של לארי גאגוסיאן. שלוש גלריות נמצאות בניו יורק, אחת בשדרת מדיסון ושתיים בצ’לסי – ברחובות 21 ו- 24. הגלריות מתמקדות באומנות עכשווית ובאומנות מודרנית. ניתן לראות בהן עבודות של אמנים מפורסמים כדמיאן הרסט, פרנסיס בייקון, רוי ליכטינשטיין, פיקסו ואחרים.

המשך לקרוא
featured Lehmann Maupin Gallery
featured

Lehmann Maupin Gallery

מיקום במפה הוספה למועדפים

540 W 26th St, Manhattan, NY 10001, USA

הגלריה נפתחה לראשונה בשנת 1996, ומאז היא מזוהה עם טיפוח אמנים צעירים בינלאומיים עם חזון. הגלריה תומכת באמנים העובדים באופן חדש ומאתגר,אשר צפויים להשאיר חותם ולהשפיע על האמנות המודרנית ועל התרבות. בין האומנים הצעירים שהציגו לראשונה את עבודתם בגלריה ניתן לראות את Tracey Emin, Anya Gallaccio, Shirazeh Houshiary, Do Ho Suh, Juergen Teller ו- Adriana […]

המשך לקרוא