עידו סימן טוב, ישראלי נחמד ונעים הליכות בן 30 שגדל ברמת-גן, אמן ומדריך טיולים בניו יורק בעל ניסיון של כמה שנים כמדריך ורכז בתנועת נוער לשעבר, כך שמתאים לילדים (מניסיון). עידו מצלם ומצייר 7 שנים בניו יורק, במסגרתן השתדל לחוות ולגלות כמה שיותר מניו יורק וכעת הוא מזמין את כולם לחוות את אותן החוויות, לראות את אותם הנופים, ולהכיר ניו יורק אחרת. עידו מציע לשלב בוק בטיולים וניתן לתאם מראש סיורי צילומים בסנטרל פארק, ברוקלין וכד’, במהלכם עידו יצלם אתכם ותצאו עם בוק. מומלץ!
בעבר הפעיל גלריה פרטית של אמנות וצילום בסוהו למשך שנה, וכרגע הגלרייה ממוקמת באסטוריה, קווינס.
עידו מציע שני סוגים של סיורים:
* סיורים פרטיים למתחילים ומתקדמים בניו יורק – סיורים למקומות התיירותיים יותר ופחות לפי צורך. הסיורים נבנים בשיתוף עם הלקוח ולפי דרישתו, בהתאם למשך הסיור שיוחלט מראש על ידי הלקוח.
* סיורים חד שבועיים למקומיים ומתקדמים. סיורים רגליים למקומות מפורסמים בזמנים שנקבעים מראש ולא ניתנים לשינוי. הסיורים נמשכים כשלוש שעות והתשלום הינו בסוף המסלול במזומן. מתאים לכל גיל שיכול ללכת כמה קילומטרים. מתאים למבקרים ולמקומיים.
הגלריה – מדובר בגלריית אמנות בעט/טוש שחור על קנבס ונייר ותמונות ייחודיות של ניו יורק, פתוחה כל שני ושלישי בין השעות 16:00-20:00 באסטוריה שבקווינס, ניו יורק.
לכל הפרטים לגבי הגלרייה והשעות של הסיורים השבועיים אתם מוזמנים לגשת לעמוד הפייסבוק של עידו: www.facebook.com/idonyc
מספר טלפון אמריקאי: 1516-7299267
מספר טלפון ישראלי: 03-9058720