להרשמה כתבו לנו: Tour@GoNY.co.il
סיור לעמק ההדסון וטיול שלכת בניו יורק מתרכז בעמק ההאדסון ובמרכז האמנות דיא בעיירה ביקון, ניו יורק
סיור לאורך חלקו הדרומי של נהר ההדסון
מצוקי הפאליסדס

נעצור לתצפית על נהר ההדסון וציפורי טרף בפליסיידס – מצוקים תלולים ומרשימים המיתמרים מעל צידו המערבי של נהר ההדסון הדרומי, נצא להליכה קצרה ונוחה ביער הטבעי והפראי, ונעצור באתר היסטורי בו התרחשו קרבות במלחמת העצמאות האמריקאית, ונדבר על אסכולת ההדסון, תנועה אמנותית שהתפתחה באיזור, אשר עסקה באיזון שבין אדם וטבע.
Beacon
הנסיעה צפונה לאורך נהר ההדסון תסתיים בעיירה BEACON
ביקון נמצאת כשעה וחצי מצפון לניו יורק. בעיירה שנוסדה במאה ה- 17 שלל גלריות, בתי קפה וחנויות בוטיק. נסתובב ברחובותיה ונשב לקפה וארוחה קלה באחד מבתי הקפה הפזורים בה.
Dia Center
אחד המרכזים החשובים ביותר לאמנות מושגית של שנות ה- 70

Dia Center היא תופעה חלוצית של הסבת חללים מסחריים ומפעלים לחללי אמנות. קרן דיא רכשה את המבנה שבעבר שימש את חברת ניביסקו להדפסה על קופסאות קרטון והקימה בו את מרכז האמנות. כל חלל במוזיאון תוכנן עבור עבודה ספציפית לתצוגת קבע – תופעה ארכיטקטונית ייחודית המביאה את תפישת החלל, האור והפרספקטיבה של המתבונן ביצירות האמנות לשלמות נדירה. בין האמנים במוזיאון: דן פלאווין, ריצ’ארד סרה, אנדי וורהול ואמנים מובילים נוספים מהחשובים ביותר משנות ה- 60 ועד ימינו. במוזיאון גם תערוכות מתחלפות ותהיה לנו הזדמנות לחוות את השילוב בין אמנות אייקונית מהעשורים האחרונים של המאה ה- 20 ואמנות עכשווית המוצגת במוזיאון.
* הסיור מתקיים כל השנה, ובסוף עונת הקיץ והסתיו נראה בדרך את השלכת הידועה של מדינת ניו יורק ונעבור בנתיבי טיול השלכת בניו יורק *
* הסיור פרטי בלבד עד 4 מסיירים
* משך הסיור: כ- 8 שעות מאיסוף עד חזרה
* שעת איסוף: 8 בבוקר מנקודה אחת במנהטן (חזרה לאותה נקודה)
* מחיר: סה”כ $600 עד ארבעה משתתפים, לא כולל אוכל ושתיה
* הזכות לשינויים שמורה
* העלות אינה כוללת ביטוח אישי – באחריות כל משתתף

* הרשמה: *

ליצירת קשר בווטסאפ לחצו כאן

ליצירת קשר באימייל כתבו לנו לכאן Tour@GoNY.co.il