בהופעה Sponge Bob, בוב ספוג מכנס מרובע, שורת מעצבים ומפיקים מן השורה הראשונה מביאים את ביקיני בוטום לבימת ברודווי, ובתוכו את בובספוג האחד והיחיד – עם האנושות, הלב והתיאטרליות הטהורים, וכמובן האנרגיה הבלתי נדלית.
במצב מסוכן יותר מאי פעם, בובספוג וכל ביקיני בוטום עומדים בפני השמדה טוטלית של העולם התחתון שלהם. התוהו ווואו מתפרץ. חיים תלויים במאזן. ורק כאשר כל תקווה נראית אבודה, גיבור בלתי צפוי ביותר עולה ומתייצב במרכז הבמה. התכוננו לצלול למעמקי החדשנות התיאטרלית ב- בובספוג מכנס מרובע, שבו כוח האופטימיות באמת יכול להציל את העולם!
בובספוג מכנס מרובע הוא הפקה מוסיקלית שהגתה וביימה טינה לנדאו על פי ספרו של קייל ג’ארו, תזמורות, הסדרים ופיקוח מוסיקלי של טום קיט, וכוריאוגרפיה על ידי כריסטופר גטלי.
בובספוג מכנס מרובע הוא אירוע מוסיקלי חד פעמי עם שירים מקוריים מאת Yolanda Adams, Steven Tyler ו- Joe Perry מ- AEROSMITH, Sara Bareilles, Jonathan Coulton, Alexander Ebert מ- Edward Sharpe & The Magnetic Zeros, The Flaming Lips, John Legend, Lady Antebellum, Cyndi Lauper, Panic! At the Disco, Plain White T’s, They Might Be Giants and T.I, שיר של David Bowie, ועם שירים נוספים מאת Jonathan Coulton.
כתובת התיאטרון:

1564 Broadway, New York, NY