כרטיסים נוספים ב- Ticket Network להשוואת מחירים
>>> ל- 10% הנחה הכניסו את הקוד GONY10 <<<

* שימו לב, ביום ההופעה ניתן ללכת לעמוד בתור לקופות התיאטרון (כתובת למטה) ולנסות לרכוש כרטיסים על בסיס “מי שמגיע ראשון זוכה ראשון” לאותו יום *

Sunday in the Park with George – ג’ייק גילנהול מככב עם אנאליי אשפורד לצידו במחזמר הראשון שבו הוא משתתף על ברודוויי. יצירת המופת מאת Sondheim and Lapine עוקבת אחרי הצייר Georges Seurat (ז’ורז’ סרה), אותה משחק במחזמר Jake Gyllenhaal (ג’ייק גילנהול).
בחודשים שקדמו לסיום יצירת המופת הידועה ביותר שלו, A Sunday Afternoon on the Island of La Grande Jatte, יום ראשון אחר הצהריים על גדות האי “לה גרנד ז’אט”, הצייר התהלך כאחוז דיבוק “לסיים את הכובע”. סרה מרחיק מעליו את הבורגנות הצרפתית, דוחה בבוז את חבריו האמנים, ומזניח את אהובתו, אותה משחקת Annaleigh Ashford (אנאליי אשפורד), בלי להבין כי מעשיו יהדהדו מעל 100 השנים הבאות, שכן בציור זה סרה התחיל את זרם ה”נאו-אימפרסיוניזם”, ותנועה זו גם היוותה גשר חשוב לסגנון המודרניזם.
המחזמר עולה על בימת ברודווי בתיאטרון Hudson Theatre, שלא היה פעיל מאז ה- 20 לאפריל 1968. לאחרונה הסתיימו בו שיפוצים נרחבים, ועכשיו, כשהוא משוחזר ונוצץ כבעבר, עם כמה תוספות כגון כסאות חדשניים, שירותי לאונג’ יוקרתיים, אפילו שירותי נשים משופרים ומאחורי קלעים מפנקים, התיאטרון פותח שוב את דלתותיו.
המחזמר משחק 10 שבועות בלבד, עולה ב- 11 לפברואר, נפתח רשמית ב- 23 לפברואר ומשחק עד ה- 23 באפריל 2017.
כתובת:

139-141 West 44th Street, New York, NY