שייט בניו יורק והסביבה
ידעתם שאתם יכולים לצאת ל- Cruise, שייט, בניו יורק והסביבה, ולנקות קצת את הראש מהמולת ניו יורק? עם שייט שיוצא מצ'לסי פירס, במרכז העיר. בין האפשרויות השונות שייט קצר של שעה סביב מנהטן כולל עצירה במים ליד פסל החירות לצילומים, שייט יומי לאפסטייט ניו יורק ולצאת שם לטיול של שלוש שעות ב- Bear Mountain, קורס יין וגבינות כולל טעימות, ופירוט נוסף למטה. מספר השעות של הקרוזים משתנה, החל משעה, על פי סוג השייט, ויוצאים בכל שעות היום. לבילוי בערב מומלץ קרוז עם הופעת ג'אז חיה תוך לגימת קוקטיילים סביב מנהטן בשעת השקיעה במזג אוויר נעים (אם יש אתכם ילדים הם מקבלים משקאות משלהם ללא אלכוהול כמובן), שייט כולל ארוחות שונות כל השנה, שייט שלכת בסתיו, שייט ארכיטקטורה, ועוד ועוד.
הנוף של מנהטן מהאניות מרהיב, תמיד עוברים ליד פסל החירות, האניות חדשות ובמצב מכני מעולה, מקבלים משקאות מתנה, הצוות אדיב ומקצועי, וחברה זו, קלאסיק הארבור ליין, מומלצת בחום.
* אפשרות לשייט פרטי. כתבו לנו לפרטים: Contact@GoNY.co.il *
כתובת נקודת המפגש:
Chelsea Piers, Pier 62. ראו מיקום מדוייק במפה למטה
לחצו כאן להוראות הגעה על מפת גוגל

רעיונות לפעילויות נוספות בסביבה לפני או אחרי השייט:
הפארק עילי – היי ליין
סיור אוכל בצ'לסי מרקט
צ'לסי מרקט
סיור גלריות בצ'לסי
Intrepid

שינויים לשייט בתקופת COVID19:
* הכרטיסים ניתנים להחזר מלא או החלפת מועד בהודעה עד 24 שעות לפני מועד ההפלגה ללא צורך בהסברים
* ניתן לרכוש את כל הכרטיסים עבורכם ועבור קרוביהם* מספר האנשים בכל הפלגה יהיה עד 50% מהתפוסה המלאההנוסעים מקבלים מקום לשהות בו ב- Assigned zones או tables * אנשי צוות ונוסעים מעל גיל שנתיים מחוייבים במסכה * נוזל חיטוי ידיים זמין ברחבי היאכטה * הכרטיסים והחוויה אפשריים כלל ללא מגע * היאכטה עוברת סניטציה בין ההפלגות וידיות עוברות גם סניטציה מספר פעמים במהלך ההפלגה * אורחים ואנשי צוות יישלחו הביתה אם יגיעו עם סימפטומים של COVID19.
* אנשי הצוות יעברו בדיקת חום יומית לפני תחילת העבודה הנוסעים יתבקשו למלא שאלון בריאות לפני השייט
* בשלב זה לא ניתן לרכוש אוכל ושתיה על השייט