סיור גרפיטי וסדנאות גרפיטי – למטה מספר אפשרויות עבורכם – סיורי אמנות רחוב וסדנאות גרפיטי גם בברוקלין וגם במנהטן. ניתן להרשם לסדנאות ולסיורים קבוצתיים או להזמין פרטיים, וגם לשלב בין סיורים וסדנאות, כלומר להתחיל בסיור ולסיים אותו בסדנה.

סיור גרפיטי בברוקלין באנגלית
בואו להכיר את סצנת הגרפיטי בברוקלין, והצטרפו לסיור של שעה וחצי בשכונת בושוויק שבברוקלין ותשמעו הסברים מעניינים על סצנת אמנות הרחוב ועל האמנים שמאחורי הגרפיטי והמיצגים. בסיור תסקרו את הגרפיטי של ימינו, מאז תחילתו כמשהו לא חוקי, דרך הכרתו כאמנות, ה"חוקים" הלא כתובים של אמני הגרפיטי, ועד סגנונותיו השונים, ביניהם אמנות סטנסיל, ציורי קיר, תגים ועוד.
המדריכים ייקחו אתכם לכמה יצירות בולטות במיוחד ויספרו גם על החשיבות ההיסטורית של אמנות הגרפיטי ועל חשיבותה התרבותית כמתווכת בין קהילות, דעות פוליטיות והבעה עצמית.

סיור אמנות רחוב פרטי/קבוצתי במנהטן
סיורי אמנות הרחוב במנהטן חושפים את ההיסטוריה יוצאת הדופן של תרבות האמנות האורבנית התוססת של ה- Lower East Side. סיור זה מדגיש נקודות ציון היסטוריות כמו אולם המוזיקה של CBGB ואומני רחוב מודרניים כמו שפרד פיירי, TKID ו- JCORP. הסיור מסתיים במקום בו קית הרינג צייר מתחת לציור הרחוב הגדול במנהטן. מיקום המפגש (אלא אם כן צויין אחרת באימייל האישור): Think Coffee – רחוב בליקר 1. במנהטן בפינת הרחובות Bowery ו- Bleecker

סדנת גרפיטי פרטית/קבוצתית בברוקלין
סדנה ייחודית מעשית זו מאפשרת למשתתפים ליצור פרויקט גרפיטי משלהם בעזרת אמן גרפיטי אותנטי של ניו יורק. המשתתפים ילמדו את הטיפים והטכניקות של אמנות אירוסול ממילוי ועד ליצירות מופת בעודם טובלים בתרבות אמנות הגרפיטי. הסדנה מתקיימת בסטודיו אמנותי יפהפה בלב שכונת בושוויק בברוקלין. החוויה מטפחת מחשבה יצירתית והסביבה מסבירת פנים, כך שמתאימה לכל הגילאים ורמות הכישרון. יוצאים מהסדנה עם הבנה רבה יותר של מלאכה זו, ויצירה חדשה 🙂
משך שיעור הגרפיטי הוא שעה אחת. תחנת הרכבת התחתית הקרובה ביותר (אלא אם כן צויין אחרת באימייל האישור) היא תחנת הרכבת Montrose, שה- L עוצרת בה. הסדנה כוללת צבע, קנבס, כפפות, זמן סטודיו, ואמן גרפיטי ניו יורקרי.

סדנת גרפיטי פרטית/קבוצתית במנהטן
סדנת גרפיטי מעשית זו מאפשרת למשתתפים ליצור פרויקט גרפיטי לאמנות בעזרת אמן גרפיטי ניו יורקרי אותנטי. בסדנה המשתתפים לומדים את הטיפים והטכניקות של אמנות האירוסול ממילוי ועד ליצירות מופת בעודם טובלים בתרבות אמנות הגרפיטי. הסדנה מתקיימת באחד מפארקי ההיפ הופ האחרונים שנותרו במנהטן. החוויה מטפחת מחשבה יצירתית ומתקיימם בסביבה מסבירת פנים, כך שמתאימה לכל הגילאים ורמות הכישרון. יוצאים מהסדנה עם הבנה רבה יותר של מלאכה זו, ו… יצירה חדשה. הסדנה כוללת צבע, קנבס, כפפות, ואמן גרפיטי ניו יורקרי.

להוראות הגעה לשכונת בושוויק במפת גוגל
לסיור גרפיטי בבושוויק בעברית