בלו מן גרופ, Blue Man Group הוא מופע ייחודי ומלהיב של 3 אנשים כחולים. הם לא מדברים אך מספיק לראות את תנועות הגוף והמימיקה על פניהם כדי להבין מה הם רוצים להביע. המטרה של האנשים הכחולים היא לשתף אותנו בגאג'טים המעניינים והייחודיים שלהם, כמו ערכת תיפוף מדע בידיוני.
המופע, בשיתוף הקהל, משלב קטעי פירוטכניקה חדשניים ומדהימים, מוזיקה וקטעים קומיים, אך הוא גם מעורר מחשבה לגבי נושאים כמו התפוררות הקהילה והשפעת המודרניזציה. כל אלה נעשים בצורה יצירתית, מעניינת, קלילה ואינטראקטיבית.
קחו בחשבון שהשורות הראשונות מול הבמה מצויידות במגיני פלסטיק ופאנצ'וס כדי שיושביהן יוכלו להגן על עצמם מפני דברי מזון, צבעים וחפצים נוספים שעלולים לעוף מהבמה, ולמרות זאת יושבי השורות הראשונות הללו מתלכלכים. מקומות אלו נקראים Poncho Seating.
המופע מתאים לילדים מעל גיל 5. ילדים מתחת לגיל 5 לא מורשים להיכנס למופע.
אורך המופע הוא שעה ו- 45 דקות ללא הפסקה.
כתובת:

434 Lafayette Street, New York, NY

לחצו כאן להוראות הגעה על מפת גוגל

המלצות בסביבת Blue Man Group: האולם שבו מתקיימת ההופעה ממוקם בשכונת נוהו שמאוד כיף להסתובב בה עם המון דברים לעשות. מומלץ להסתובב גם באיסט וויליג', בסוהו, ולקחת לפחות אחד מהסיורים הבאים – סיור קברים מתחת לכנסיה עתיקה | סיור איסט וויליג' בעברית | סיור אמנות רחוב בסוהו בעברית | סיור על נשות חיל בגריניג' וויליג'