זיקוקים ב- 4 ביולי – ביום הכי אמריקאי בשנה כל ניו יורק חוגגת. מלבד הסיילים בחנויות, תוכלו להשתתף בחגיגות, במסיבות או לצפות בזיקוקים של 4th of July, מומלץ תוך כדי שייט צפיה בזיקוקים או על מסכי ענק במסיבה מטורפת לכרטיסים.
בכל שנה מיליוני חוגגים מגיעים לצפות בזיקוקי הדינור במנהטן (בחסות מייסיס), והשנה הזיקוקים שוב מעל האיסט ריבר ותוכלו לצפות בהם מעל ברוקלין ברידג' ומנקודות נוספות ליד הנהר שמפורטות למטה. בשעה 21:25 מסתיימים הזיקוקים ומתחילות הופעות של הזמרים המובילים של התקופה, אבל לא בטוח שתוכלו לראות אותם לייב במקום אלא רק לשמוע כיוון שההופעות מתקיימות באיזור שסגור לקהל הרחב. תוכלו לצפות בהם מופיעים בטלוויזיה. נעדכן מי מופיע בזמן הקרוב.
שימו לב, הרחובות מתמלאים משעות הערב המוקדמות. אם אתם רוצים לתפוס מקום טוב במרכז העניינים כדאי שתבואו מוקדם, בסביבות 17:00, ותתמקמו עם משהו לשתות ולאכול. אם לא חשובה לכם ההמולה אתם יכולים להגיע ישר לזיקוקים שמתחילים בסביבות 21:00.
כעקרון ניתן לצפות בזיקוקים מכל מקום שרואים ממנו את החלק הדרומי של האיסט ריבר, מומלץ Brooklyn Bridge Park, ואם אתם נשארים בתוך מנהטן, נקודות צפיה מסודרות לאורך ה- FDR יפורסמו בקרוב ?