הופעות גוספל Gospel בניו יורק מאוד התפרסמו בשנים האחרונות, ומלבד כנסיות בהארלם יש אפשרות לקנות כרטיסים להופעות בתשלום במועדוני הופעות בניו יורק, כמו למשל Sony Hall בטיימס סקוור >>>לכרטיסים לחצו כאן או Blue Note בוויליג' >>>לכרטיסים לחצו כאן. אפשר לשבת בנוח, להזמין בראנץ', צהריים, או ערב, ולהנות מהופעה טובה. בכנסיות שונות מתקיימות תפילות גוספל חינם, אשר במהלכן הכומר נושא דרשות והלהקה שרה לסרוגין. ניתן לבקר בהן במהלך סיור הארלם בעברית. לפרטים והרשמה או במהלך סיור הארלם באנגלית לפרטים והרשמה, או לחצו כאן לכרטיסים לסיור גוספל בהארלם בהנחה כחלק מכרטיסיית קופונים.
על מנת להבטיח את כניסתכם להופעה בטיימס סקוור ומקומות ישיבה טובים יש להגיע מוקדם. אני ממליצה לקנות פה כרטיסים ל- HARLEM GOSPEL CHOIR ב- Sony Hall או ב- Blue Note, אשר בהן, מלבד הופעות ג'אז טובות, מתקיימות מבחר הופעות נוספות בכל יום בשנה, כולל להקות כמו אמריקה ואייר סאפליי, זמרים ולהקות שונות מבצעים מוזיקה של Buena Vista Social Club, מוזיקה של הביטלס, סנטנה, פינק פלויד ועוד. במקום תפריט מגוון ואוכל טעים, שלפעמים כלול במחיר הכרטיס ולפעמים לא. במועדון אווירה טובה, כיף לצפות בהופעה בשילוב תאורה ברמה גבוהה, ארוחה נחמדה, והמחירים ממוצעים.

הוראות הגעה והמלצות בסביבה⇩
כתובת Sony Hall:

237 W 42nd St, New York, NY

להוראות הגעה על מפת גוגל

מספר המלצות באיזור טיימס סקוור: סיור מידטאון, השכונה , האדסון יארדס, גם היא במידטאון ווסט, תוכלו לשלב אותה בלו"ז היום, וטיימס סקוור לאטרקציוות, מסעדות, שופינג, ועוד >>>למסלול יומי עם המלצות באיזור טיימס סקוור

כתובת Blue Note:

131 W 3rd St, New York, NY

להוראות הגעה על מפת גוגל
מספר המלצות באיזור הגריניג':
לסיור קינוחים, סיור שכונה, מסעדות, תיאטראטת, פארקים ועוד לחצו כאן