קווינס

Queens Museum

Queens Museum of Art נפתח מחדש אחרי שיפוצים והרחבה בנובמבר 2013. המוזיאון מתמקד באמנות חזותית ובתכניות חינוכיות שמתאימות לצביון רחב של תרבויות כמו רובע קווינס שבו הוא ממוקם. בימי ראשון בין 13:30 ל- 16:30 מתקיימות תכניות לילדים פתוח בימי רביעי עד ראשון בין 12:00 ל- 18:00 מחירי כניסה מומלצים (לא חובה לשלם, אבל כך נהוג): מבוגרים […]

המשך לקרוא

American Apparel

American Apparel רשת חנויות לבגדי נשים וגברים, נעלים, בגדי ים, בגדי ילדים ועוד הרבה הרבה דברים. העיצוב הוא לא מאד מתוחכם והאיכות לא הכי טובה, אבל מצד שני המחירים הם מאד זולים. תוכלו למצא חנות כמעט בכל שכונה במנהטן וגם בברוקלין, קווינס, ניו ג'רזי וכו'. בסוהו יש גם חנות אאוטלט והמחירים אפילו יותר נמוכים-285 Lafayette […]

המשך לקרוא

Old Navy

רשת חנויות מבית גאפ, בננה ריפבליק ואטלטה. המוצרים ב – Old Navy זולים יותר מאשר אלו בגאפ, המבחר מאוד גדול וצבעוני, ויש מחלקת ילדים גדולה.

המשך לקרוא

Stride Rite

Stride Rite חנות לנעלי ילדים טובים ואיכותיים ולא ממש זולים. במנהטן, החנות נמצאת באפר איסט.

המשך לקרוא

GAP

חנויות רשת GAP פזורות ברחבי מנהטן. תמצאו שם בגדי  ספורט וקז'ואל לנשים וגברים. בחלק מהם יש גם מחלקות לילדים ותינוקות. תוכלו לבדוק באתר הרשמי על מנת למצוא חנות באיזור ספציפי.

המשך לקרוא

Payless ShoeSource

Payless ShoeSource היא רשת חנויות נעליים זולות לכל המשפחה. הן לא האיכותיות ביותר אבל תמיד אפשר למצא שם מציאות. החנויות נמצאות ברחבי מנהטן, כנסו לאתר הרשמי כדי לראות איפה קיימת חנות באיזור שלכם.

המשך לקרוא

Joyce Leslie

Joyce Leslie היא רשת בגדי נשים, בעיקר נשים צעירות, עם מגוון רחב של גזרות, צבעים והדפסים. יש גם מחלקה לנעליים ואקססוריז והכל מאד בזול. תוכלו למצא כאן בגדים ליום יום ולמסיבות, בגדי ים וג'ינסים. מה שתרצו! אין Joyce Leslie במנהטן, אבל תוכלו למצא אותם בברוקלין, סטטן איילנד, בניו ג'רזי לרשימה המלאה.

המשך לקרוא

American Eagle

המשך לקרוא

Radio Shack

Radio Shack  היא רשת גדולה לחנויות אלקטרוניקה, המוכרת טלפונים, טלפונים סלולארים, משחקי מחשב, עזרי חשמל שימושיים, ועוד.אתם יכולים לבדוק באתר הרשמי מיקומים של סניפים בעיר.

המשך לקרוא

Kunst – קונץ

מכשירי החשמל בארצות הברית עובדים עם 110v. Kunst  מוכרים מכשירי חשמל שמתאימים לישראל (220v). המחירים יקרים יותר מאשר בחנויות המוכרות את המכשירים הסטנדרטים.

המשך לקרוא

Museum of the Moving Image

המוזיאון ממוקם באתר בקווינס,  שבו היו אולפני אסטוריה בעבר. הוא הוקם בשנת 1988 במטרה להציג לציבור המבקרים את אומנות והתפתחות הטלויזיה, המדיה הדיגיטלית והקולנוע כסרט נע, ולבחון את השפעתם על החברה והתרבות. במעבר בין התערוכות אפשר לראות איך מצלמים קולנוע, או סדרה לטלוויזיה, מה קורה מאחורי הקלעים, ואיך הכל מוצג על המסך בסופו  של דבר. המוזיאון מספק גישה למעל […]

המשך לקרוא

PS1 Moma – מוזיאון לאמנות מודרנית חדשנית

לכרטיסים ב- 10% הנחה ללא המתנה בתור וללא התחייבות על תאריך מראש • שימו לב, מה- 11 לאוקטובר כניסה חינם לתושבי ניו יורק- MOMA PS1 בחינם למשך שנה • הצגת כרטיס כניסה למומה שהיה בשימוש 14 ימים ממועד ביקורכם ב- PS1 MoMA מקנה כניסה חינם ל- MoMA PS1 • אתם יכולים לרכוש את הכרטיסים המוזלים […]

המשך לקרוא