במחזמר אוון הנסן היקר, Dear Evan Hansen, הכל מתחיל במכתב שלא אמור היה להישלח. מכאן הדברים התגלגלו לשקר שלא אמור היה להאמר ולחיים שאוון לא חלם לחיות.
בזכות אותו שקר, אוון הנסן, תיכוניסט בשנתו האחרונה של בית הספר, עומד לקבל את ההזדמנות שתמיד חלם עליה – להיות שייך. Dear Evan Hansen, אוון הנסן היקר בעברית, הוא מחזמר מאוד מצליח על בימות ברודווי. המחזמר משתמש בטכנולוגיה שסובבת אותנו כתפאורה ובכך משקף את חיינו – הכל בתוך מערבולת של מוחשי ואלקטרוני, וההשפעה שלה, המהירה כל כך, על חיינו במסר על החיים והדרך שאנחנו חיים אותם – עם כל דרכי התקשורת החדישות – האם אנחנו יחד או לבד והאם היא שולטת בנו או אנחנו בה? הרובדים הרבים בהם המחזמר עוסק פונים אל כולם – ההורים העשירים, האם העניה, הילד ה"חנון", הילד המסומם, הילד ה"מצליחן", הילדה המוכשרת, התלמידה השקדנית, כשברקע כל הזמן האלקטרוניקה מהירת הבזק וההשפעה.
המופע, שזכה ומועמד לפרסים רבים, הוא הצגה עם שירים, לא מחזמר רגיל, השחקנים/זמרים מאוד מוכשרים ומופיעים באופן מרגש.
מתאים לילדים מגיל 10 ומעלה, ילדים מתחת לגיל 4 לא מורשים להיכנס לאולם, שעתיים ועשרים דקות לא כולל הפסקה. המחזמר מאוד מצליח ולכן באתר הכרטיסים המקורי יש כרטיסים החל מעוד מספר חודשים. לנוחיותכם למעלה יש לינקים לאתרים נוספים בהם תוכלו למצוא כרטיסים לכל התאריכים מאתרים של יד שניה.
המחזמר משחק ב- Music Box Theatre
כתובת:

239 W 45th St, New York, NY

לחצו כאן להוראות הגעה על מפת גוגל

מספר המלצות בסביבה של אוון הנסן היקר: סיור מידטאון בעברית, השכונה החדשה, האדסון יארדס, גם היא במידטאון ווסט, תוכלו לשלב אותה בלו"ז היום, וטיימס סקוור לאטרקציוות, מסעדות, שופינג, ועוד – למסלול יומי עם המלצות באיזור טיימס סקוור