החלקה על הקרח ברוקפלר סנטר – בכל חורף נפתח מחדש משטח ההחלקה על הקרח המפורסם של רוקפלר סנטר, The Rockefeller Center Ice Skating Rink. כיף להיות שם – אווירת החגים החגיגית באוויר, מוזיקה טובה ברקע למחליקים שנשמעת גם בכל המתחם, ודרך טובה להתחמם. ניתן לרכוש כרטיסים, לשכור נעליים ולהצטרף למחליקים, ואם אתם לא מעוניינים לעשות החלקה על הקרח ברוקפלר סנטר, תוכלו לבדוק את אחד המקומות הנוספים להחלקה על הקרח בעיר, אבל בכל מקרה מומלץ ללכת לאיזור ולעמוד להסתכל על המקום מלמעלה. מספר האנשים המקסימלי על המשטח הוא 150. ישנה גם אפשרות להזמין שיעור פרטי ללימוד החלקה על הקרח.
רכישת כרטיסים במחיר רגיל אפשרית במקום בלבד. לא ניתן לרכוש כרטיסים במחיר רגיל דרך האתר. קיימת אופציית רכישת כרטיסים "אקספרס" במחיר גבוה יותר, המזכים את בעליהם בכניסה מהירה למשטח ההחלקה.
כתובת: השדרה החמישית בין רחובות 49 ל- 50.
לחצו כאן להוראות הגעה על מפת גוגל

רוקפלר סנטר הוא מרכז בילוי גדול, ותוכלו להנות מפעילויות רבות באיזור – בתקופת קריסטמס-חנוכה כפי שאמרנו – החלקה על הקרח ברוקפלר סנטר, הופעת קריסטמס ספקטקלר של הרוקטס ברדיו סיטי מיוזיק הול, בתקופת חגי החורף סיורי אורות החג בעברית או באנגלית מספרים גם על הדברים שמאחורי המראות הנוצצים, סיורים ברוקפלר סנטר מתקיימים באופן שוטף באנגלית, שופינג במקום ובסביבה, תחנת סאבוויי ופוד קורט מקורה למטה (רדו במדרגות או במעלית), מוזיאון המומה, סנטרל פארק ותוכלו להעזר במסלול קריסטמס-חנוכה לרעיונות נוספים