טיימס סקוור הוא ללא ספק המקום התוסס ביותר בניו יורק. Times Square הוא יעד התיירות מספר אחד, אבל גם הרבה ניו יורקרים מסתובבים שם, אם לצרכי עבודה או לראות הופעות ברודוויי. הרחובות תמיד מוארים באור חזק כתוצאה מפרסומות ענק, טלוויזיות ושלטי חוצות, המוארים באורות ניאון נוצצים. בכל 31 לדצמבר בשעה 23:59 בלילה מתקיים טקס צניחת הכדור, בו כדור קריסטל ענק, המוצג לאורך כל השנה מעל Times Square, מורד באופן מבוקר לסמל הזמן שחלף. מיליוני אנשים מצטופפים על מנת לחזות באירוע וסופרים את הדקות לאחור עד תחילת השנה החדשה, ובשעות הקודמות לטקס מתקיימים מופעים של זמרים ידועים.
זהו המקום המרכזי ביותר בעיר. יש בסביבה המון חנויות, מסעדות, הופעות הברודוויי הידועות, אטרקציות כגון מרכז הריגול, מאדאם טוסו, והכל ממוקם באמצע העיר. אם אתם מחפשים לישון במרכז ולא מפריע לכם שיש המון אנשים ברחובות – זה המקום לשהות בו. המלונות שאני ממליצה לשהות בהם: W Times Square, Edition, Renaissance, לרשימת כל המלונות והדירות באיזור לחצו כאן.
בשכונה 39 תיאטראות בהם משחקות הופעות ברודווי ואוף ברודווי, מעל 200 מסעדות, ומעל 40 בתי מלון. כמו כן ישנם מועדוני סטנד-אפ קומדי, בתי קולנוע, מופעי מוזיקה, מועדוני לילה, מופעי אמנות, תערוכות, מוזיאונים ואטרקציות. להרשמה לסיור באיזור לחצו כאן.
לנוף ומיקום מעולה לצילומים – טפסו על גרם המדרגות האדומות וצפו בכל האיזור, או שבו על אחד הכסאות החדשים שהעירייה הציבה במדרחוב החדש וצפו בהמולת הרחוב וגלשו באינטרנט תוך שימוש ברשת Wi-Fi חינם שפועלת בכל האיזור.
האיזור המכונה "טיימסקוור" נמצא בין רחובות 40 ו- 53, בין השדרות השישית לשמינית, וכן משתייך אליו מתחם המסעדות, הנמצא על רחוב 46 בין השדרה השמינית לשדרה התשיעית.
למסלול יומי בסביבה | לשופינג באיזור