סיור וויליאמסבורג בברוקלין בעברית – טופס הרשמה למטה
סיור וויליאמסבורג בברוקלין בעברית – יעד חובה בניו יורק
שכונה שאסור לפספס
ברוקלין כבר מזמן הפכה ליעד חובה לכל מי שמגיע לניו יורק, ושכונת וויליאמסבורג לשכונה שאסור לפספס. בואו להבין למה, עם מדריכה ישראלית לשעבר, מוסמכת מטעם עיריית ניו יורק. בסיור נחשף להבדלים המעניינים בין צפון השכונה לדרומה, נהלך בין מבנים תעשייתיים שהומרו בהצלחה למוסדות מגניבים, ונבין את תפקידם בהפיכה של וויליאמסבורג למותג. ננתח קצת אמנות רחוב ברחובות השוקקים, נציץ בבתי קפה שווים במיוחד, ובעיקר נבין טוב יותר את ההיסטוריה של השכונה, שהופכת את ההווה שלה, ובייחוד את העתיד הצפוי לה בשנים הקרובות, לכל כך מיוחד וחורג מתווית "השכונה ההיפסטרית", שהדביקו עליה.
בחודשים אוקטובר עד דצמבר תוכלו ללכת עצמאית לשוק הלילה והמוזיקה המגניב שבשכונה, Smorgasburg x VICE Night Market. במקום דוכני אוכל טעימים, הנבחרים שבשוק סמורגאסברג של הקיץ, דיג'ייז מנגנים לייב, ואווירה טובה.
בחודשים אפריל עד אוקטובר מתקיים שוק האוכל סמורגאסברג (המדריכים ילוו אתכם או יראו לכם איך להגיע לשוק). השוק המתחם סגור, תוכלו להסתובב בו, לקנות מאכלים שונים ומגוונים ולטעום דברים חדשים. במקום כמאה דוכני אוכל מיוחדים ומעולים, אווירה טובה ונוף – השוק ממוקם על המיים, עם תצפית מרהיבה למנהטן. תוכלו לשבת על הדשא או ליד אחד השולחנות (שימו לב, הם נמצאים מאחורי הדוכנים) ולהנות מהמטעמים שרכשתם בדוכנים.

אדמיניסטרציה:
* אפשר להזמין באופן פרטי. סיורי וויליאמסבורג קבוצתיים ירדו לתקופת החורף ויחזרו באביב
* הסיור ירד עד האביב
* העלות אינה כוללת ביטוח אישי – באחריות כל משתתף
* משך הסיור כשעתיים
* חשוב לבדוק את תחזית מזג האוויר, להתלבש בהתאם ולהביא מטריה במקרה הצורך
* עלות למשתתף בסיור קבוצתי עד 14 משתתפים:
** $40 לאדם
** ילדים עד גיל 5 אינם מחוייבים בתשלום. תשלום בין גילאים 5-9 הוא $25
* ניתן לתאם סיורים פרטיים של האיזור ההיפסטרי
* שימו לב, סיור זה לא כולל את האיזור היהודי. ניתן לתאם סיורים באיזור היהודי באופן פרטי בלבד
* הזכות לשינויים שמורה