סיור מוזיאון ברוקלין בעברית – טופס הרשמה למטה
סיור מוזיאון ברוקלין בעברית, אחד המוזיאונים המרתקים והמושקעים של העיר ניו יורק. במהלך 200 שנות פעילותו, המוזיאון הקדיש חלק ניכר מפועלו לבניית אוסף עשיר ומגוון של אמנות אמריקאית, והוא היחיד בארצות הברית שיש לו אגף שלם המוקדש לאמנות פמיניסטית! המוזיאון שם דגש עצום על מגוון אמנותי ותרבותי, תוך כדי שמירה על רלוונטיות בשיח העולמי של עולם האמנות העכשווי.
מה בסיור
את הסיור במוזיאון ברוקלין אנחנו מקדישות לאמנות העוסקת בהגדרת זהות. נבחן את האוספים המוצגים בו על רקע ההיסטוריה של ארה"ב ונשים דגש מיוחד על אמנים ואמניות מרתקים ומפתיעים. נבקר בגלריה לאמנות פמיניסטית – גלריה ייחודית למוזיאון ברוקלין – שם נבחן לעומק את יצירת המופת "הסעודה החגיגית" של ג'ודי שיקאגו. מייצב מרהיב זה, נוצר בשנות השבעים, נרכש על ידי המוזיאון בשנת 2007, ונחשב לאחת מיצירות האמנות הגדולות והחשובות בכל הזמנים. נסיים את הסיור בתערוכתו של הצלם גארי וינוגרד, אחד הצלמים האמריקאים המשפיעים של המאה העשרים. התערוכה במוזיאון ברוקלין היא הראשונה אי פעם שמוקדשת לצילומי הצבע של האמן, המצייר תמונה מרתקת של ניו יורק בשנות החמישים והשישים.
* בתום הסיור נמליץ לבקר בגן הבוטני הממוקם בסמוך למוזיאון, או בפרוספקט פארק, אחד הפארקים היפים והמרהיבים של העיר. נמליץ על מקומות לארוחות צהריים בשכונה ונצביע על אתרים נוספים למעוניינים להמשיך לחקור את האיזור. למעוניינים ביום ברוקלין – מומלץ לשלב את הסיור עם סיור הגרפיטי בבושוויק
ולמי שחוששים – הסיור לגמרי מתאים לגברים ולנשים כאחד, והוא בעיקר כולל סיפורים שלא תמצאו בשום סיור אחר!
אדמיניסטרציה סיור מוזיאון ברוקלין בעברית
* הנחות:
$5 הנחה על סיור שני ומעלה
* העלות אינה כוללת ביטוח אישי – באחריות כל משתתף
* משך הסיור כשעתיים
* עלות למשתתף בסיור קבוצתי במוזיאון ברוקלין עד 14 משתתפים:
** $45 לאדם
** ילדים עד גיל 5 אינם מחוייבים בתשלום. תשלום בין גילאים 5-9 הוא $30. ילדים מעל גיל 9 במחיר מבוגר
* ניתן לתאם סיור פרטי על פי ביקוש
לחצו כאן להוראות הגעה למוזיאון על מפת גוגל

הזמן עכשיו

הזמן עכשיו