סיור מוזיאון ברוקלין בעברית
↓ טופס הרשמה למטה ↓

להרשמה באימייל לחצו כאן או כתבו ל- Tours@GoNY.co.il
סיור מוזיאון ברוקלין בעברית, אחד המוזיאונים המרתקים והמושקעים של העיר ניו יורק. במהלך 200 שנות פעילותו, המוזיאון הקדיש חלק ניכר מפועלו לבניית אוסף עשיר ומגוון של אמנות אמריקאית, והוא היחיד בארצות הברית שיש לו אגף שלם המוקדש לאמנות פמיניסטית. המוזיאון שם דגש עצום על מגוון אמנותי ותרבותי, תוך כדי שמירה על רלוונטיות בשיח העולמי של עולם האמנות העכשווי.
מה בסיור
את הסיור במוזיאון ברוקלין אנחנו מקדישות לאמנות העוסקת בהגדרת זהות. נבחן את האוספים המוצגים בו על רקע ההיסטוריה של ארה"ב ונשים דגש מיוחד על אמנים ואמניות מרתקים ומפתיעים. נבקר בגלריה לאמנות פמיניסטית – גלריה ייחודית למוזיאון ברוקלין – שם נבחן לעומק את יצירת המופת "הסעודה החגיגית" של ג'ודי שיקאגו. מייצב מרהיב זה, נוצר בשנות השבעים, נרכש על ידי המוזיאון בשנת 2007, ונחשב לאחת מיצירות האמנות הגדולות והחשובות בכל הזמנים. בסיור נספר לכם עליו כמה סיפורים מעניינים 🙂 ונסיים את הסיור בתערוכתו של הצלם גארי וינוגרד, אחד הצלמים האמריקאים המשפיעים של המאה העשרים. התערוכה במוזיאון ברוקלין היא הראשונה אי פעם שמוקדשת לצילומי הצבע של האמן, המצייר תמונה מרתקת של ניו יורק בשנות החמישים והשישים.
* אנחנו ממליצים לשלב סיור זה עם סיור הגרפיטי בברוקלין בעברית, ובתום הסיור א לפניו נמליץ לבקר בגן הבוטני הממוקם בסמוך למוזיאון, או בפרוספקט פארק, אחד הפארקים היפים והמרהיבים של העיר. נמליץ על מקומות לארוחת צהריים בשכונה ונצביע על אתרים נוספים למעוניינים להמשיך לחקור את האיזור.
אדמיניסטרציה
* העלות אינה כוללת ביטוח אישי – באחריות כל משתתף
* משך הסיור כשעתיים
* עלות למשתתף בסיור קבוצתי במוזיאון ברוקלין עד 14 משתתפים:
** $40 לאדם
** ילדים עד גיל 5 אינם מחוייבים בתשלום. תשלום בין גילאים 5-9 הוא $30. ילדים מעל גיל 9 במחיר מבוגר
* ניתן לתאם סיור פרטי על פי ביקוש
לחצו כאן להוראות הגעה למוזיאון ברוקלין על מפת גוגל


טופס הרשמה לסיור:

* $5 הנחה על סיור קבוצתי שני ויותר מרשימת הסיורים למטה


סוג הסיור: פרטיקבוצתי

הסיורים בהם תהיו מעוניינים:

>>>לפרטים
>>>לפרטים
>>>לפרטים
>>>לפרטים
>>>לפרטים
>>>לפרטים

כתבו לנו לעזרה: Tour@GoNY.co.il