שייט וארוחה בניו יורק – הדרך הכי רומנטית לחוות את ניו יורק היא לעשות זאת תוך כדי שייט, קרוז, על ספינה בשעות הערב המאוחרות, מול הסקייליין של ניו יורק, במהלכו האנייה עוברת גם ליד פסל החירות, כשברקע מתנגנים בלייב שירים על ניו יורק. ישנן מספר אוניות שמציעות אופציה של ארוחת ערב, מביניהן אני ממליצה ביותר על Bateaux. הארוחה עליה כוללת שלוש מנות ושתיה, האוכל איכותי, האניה יפה ואיכותית גם היא, אנשי הצוות אדיבים ומקצועיים, והלהקה טובה. הרעיון של שייט וארוחה נובע מכך שהשייט חלק כיוון שמתבצע על הנהר, לא בים הפתוח, האניה סגורה ומחוממת/מקוררת בהתאם לעונת השנה, אפשר לצאת החוצה אם רוצים, בעיקר כדי להצטלם על פסל החירות שהאניה ממש עוצרת מולו ומסתובבת סביבו כדי שתוכלו לתפוס אותו מכמה זוויות שונות, והנופים במהלך ההפלגה מרהיבים. זהו סוג של סיור ניו יורק מחוץ לרעש וההמולה של העיר. תוכלו להינות מאורות ניו יורק במבט מבחוץ – הבניינים, והרחובות מוארים ואפשר גם לזהות את הבולטים שבהם כולל האמפייר סטייט בילדינג, הקרוסלה בברוקלין (לחצו כאן לסיור גשר ברוקלין ודאמבו שעובר בה), האניה עוברת ליד הגשרים המפורסמים Manhattan Bridge ו- Brooklyn Bridge, מוארים גם הם, ויוצרים אווירה נוסטלגית וייחודית.
על מנת לשמור על האווירה המתוחכמת על הסירה, מבקשים לא להביא ילדים וילדים מתחת לגיל 6 לא יכולים להצטרף, וישנו קוד לבוש: נשים בלבוש קוקטייל, שמלה או מכנסיים וחולצה יפות עם/בלי ג'קט, גברים בחולצה מחוייטת, מכנסיים יפות וג'קט. הם מבקשים לא להגיע בג'ינס, טי-שרט, מכנסיים קצרים, נעלי ספורט או כפכפים.
Read more about New York City Skyline Bateaux New York Dinner Cruise Tour 2020 – https://www.viator.com/tours/New-York-City/Bateaux-New-York-Dinner-Cruise/d687-5042NYCBAT?mcid=56757
נקודת היציאה היא ממקום מרכזי ונוח להגעה במרכז ניו יורק, משכונת צ'לסי, ראו למטה (אלא אם כן צויין אחרת באימייל האישור)

Chelsea Piers, New York, NY

לחצו כאן להוראות הגעה על מפת גוגל