Sleep No More – הצגה/הופעה/הפקה יוצאת דופן בניו יורק, בה הקהל מסתובב בין קומות וחדרים של כביכול מלון ישן בשכונת צ'לסי, ששופץ והומר לתפאורה של הסיפור מקבת מאת שייקספיר. השחקנים צצים בהפתעה בחדרים או במסדרונות, רצים/הולכים/רוקדים, והקהל יכול לבחור אם ללכת בעקבותיהם או לעבור לחדר אחר. התפאורה יוצאת דופן ומדהימה: האווירה הכללית היא פאר עתיק, ותוכלו למצוא ברחבי המבנה בית קברות שמרגיש אמיתי, חצר, חדרי עבודה, ועוד. בתחילת ההופעה תתבקשו ללבוש מסכות ותחולקו לקבוצות, אבל אתם יכולים לבחור להשאר עם בני לוויתכם ולא ללצטרף לקבוצות שונות, ובכל מקרה אתם יכולים למצוא אותם כמה דקות אחר כך כשהקהל מתחיל להסתובב חופשי ברחבי המלון (רק תזכרו מה הם לובשים, כי כולם עם מסכות). 
מספר טיפים:
1. תמיד גם אפשר לחזור לבר שבו ממתינים לתחילת ההופעה, לשבת ליד אחד השולחנות לשתות משהו, ולהנות מהמוסיקה החיה. הכל בהופעה הזאת הוא לפי בחירתכם האישית.
2. כדאי לרענן את הזכרון בסיפור של מקבת לפני ההופעה על מנת להבין את הפרטים ולדעת לעקוב בחדרים הנכונים (לנוחותכם הסיכום למטה).
3. לבוא בנעליים נוחות.
4. טיפ חשוב: הסצנה האחרונה מתרחשת למטה, באולם הנשפים.
5. בהופעה יש קטעי עירום. אין כניסה מתחת לגיל 13, ובין גילאי 13-18 הכניסה בחיווי מבוגר שצריך לחתום על waiver עבור הקטין שאיתו.
ההצגה מומלצת לאוהבי הקפתקאות:)
כתובת:

530 West 27th Street, New York, NY

לחצו כאן להוראות הגעה על מפת גוגל

לחצו כאן למסלול חינמי מלא בצ'לסי והסביבה

סיפור מקבת' (נלקח מאתר האינטרנט טקסולוגיה):
מקבת הוא מחזה פופולרי והטרגדיה הקצרה ביותר שכתב ויליאם שייקספיר בשנת 1606 בערך. המחזה נקרא על שמו של מקבת', מלך סקוטלנד, והינו ארכיטיפ של סיפור המתאר את הסכנות שבתשוקה לכוח ובבגידה בחברים. המחזה מבוסס במקצת על המהלכים ההיסטוריים של מקבת', מלך סקוטלנד כפי שתוארו על ידי הפילוסוף הסקוטי הקטור בוצ'ה.

תיאור העלילה:
את המחזה פותחות שלוש מכשפות הדנות בפגישתן העתידית עם מקבת'. מקבת' ובנקו, גנרלים בצבאו של דאנקן מלך סקוטלנד, חוזרים משדה הקרב, שם מנעו פלישה של כוחות מנורבגיה ומאירלנד בהנהגתו של המורד מקדונוואלד. המכשפות מברכות לשלום את מקבת' ובנקו ומשמיעות להם נבואות. המכשפה הראשונה מברכת את מקבת' כשליט של גלמיס, השנייה קוראת למקבת' השליט של קודור (Thane of Cawdor), והשלישית מנבאת שמקבת' יהפוך למלך סקוטלנד. לבנקו המכשפות מבשרות שצאצאיו יהיו מלכים. בעוד מקבת' ובנקו מהרהרים במשמעות הנבואות, המכשפות נעלמות ושליח מאת המלך, השליט של רוז, מבשר למקבת' כי מעתה הוא השליט של קודור, בכך מתגשמת הנבואה הראשונה (מכיוון שמקבת' כבר נושא בתואר השליט של גלמיס), ומקבת' כבר נושא עיניו למלוכה.

מקבת' כותב לאשתו, ליידי מקבת', ומספר לה על הנבואות. המלך דנקן מחליט לישון בטירתו של מקבת', וליידי מקבת' יוזמת תוכנית לרצוח אותו על מנת לעזור לבעלה לעלות לשלטון. למרות שמקבת' מתנגד בתחילה למזימה, הוא לבסוף משתכנע.

בלילה, מקבת' רוצח את דנקן וליידי מקבת' מטמינה פגיונות נוטפי דם על מנת להפליל את משרתיו של המלך במעשה. בבוקר הבא, לנוקס, אציל סקוטי, ומקדף, מושל פייף', מגיעים לטירה. שומר הסף פותח להם את דלתות הטירה ומקבת' מוביל אותם לחדרו של המלך, שם מגלה מקדף את גופת דנקן. בהתקף זעם מזויף מקבת' רוצח את המשרתים לפני שהם מספיקים להכריז על חפותם. מקדף חושד במקבת'. בניו של המלך, מלקולם ודונלביין, חוששים לחייהם ובורחים, הראשון לאנגליה והשני לאירלנד, ומכיוון ששני היורשים לכתר עזבו, מקבת' (הבא בשרשרת הירושה), מוכתר כמלך סקוטלנד.

למרות הצלחתו, מקבת' חי בחשש בגלל הנבואה שבנקו יהיה לאביהם של מלכים. הוא מאמין שבנקו מהוה איום על שלטונו. מקבת' מזמין את בנקו ובנו, פליאנס, לנשף ומבקש מהם ללון בטירתו. מקבת' נפגש בחשאי עם מתנקשים ומזמין את רציחתם של בנקו ופליאנס. הרוצחים משספים את צווארו של בנקו, אולם פליאנס מצליח לברוח. בנשף, רוחו של בנקו מתיישבת בכיסאו של מקבת', אולם איש מלבד מקבת' אינו מסוגל לראות את רוח הרפאים. התנהגותו המפוחדת ונאומו של מקבת' מרמזים על אשמתו.

מוטרד, מקבת' הולך למכשפות ומבקש נבואות נוספות. הן מעלות באוב שלוש רוחות המזהירות אותו ממקדף, אולם מוסיפות שאף יליד אישה לא מהווה סכנה, וששלטונו מובטח עד אשר יער בירנם יצעד לטירתו. מכיוון שמקדף בגלות, מקבת' תוקף את טירתו של מקדף ורוצח את כל הנוכחים, כולל את ליידי מקדף והילדים.

בעקבות מעשיה, דעתה של ליידי מקבת' מתערערת. תחושת האשמה שלה גוברת. בסצנה ידועה היא הולכת בשנתה ומנסה לשטוף דם דמיוני מידיה.

באנגליה, מלקולם ומקדף מתכננים פלישה לסקוטלנד. מקדף מוביל צבא להתקפה על טירת דונסינן. לאחר שמקבת' מתבשר על מותה של ליידי מקבת' (סיבת המוות אינה ידועה, אולם מקובל להאמין שהיא מתאבדת) הוא נואם מונולוג ניהליסטי מפורסם. בינתיים, צבאו של מלקולם עובר דרך היער, כורת את ענפי העצים לשימוש כהסוואה, וגורם לאשליה כאילו היער עצמו צועד לעבר הטירה.

בזמן ההתקפה מקדף ומקבת' מתעמתים. מקבת' מאמין שמקדף אינו יכול לו, ומסתמך על נבואת המכשפות שאף יליד אישה לא מהווה לו סכנה. מקדף מכריז שהוא נולד בניתוח קיסרי, ולכן אינו "ילוד אישה". מקבת' מבין שנפל קורבן לכשל לוגי בהבנת הנבואה, אולם הבנתו מאוחרת מידי. במהלך הקרב עורף מקדף את ראשו של מקבת' מאחורי הקלעים, ובכך מגשים, למעשה, את נבואת המכשפות.

בסצנה האחרונה מוכתר מלקולם למלך סקוטלנד, מהלך המרמז על חזרת השלום לממלכה. אולם לצופים במחזה ידוע כי נבואת המכשפות לבנקו גם היא תתקיים, מכיוון שג'יימס הראשון היה, לפי הטענות, צאצא של בנקו.