סים אמריקאי הוא הפתרון הטוב ביותר מבחינת מחיר. להלן כל האפשרויות שעומדות בפניכם לשיחות טלפון, הודעות טקסט וגלישה באינטרנט כשאתם מגיעים לביקור בניו יורק, מידע שנכון לגבי כל ארצות הברית:

 1. סים קארד (SIM Card) – קיימות מספר חברות סלולאריות שעובדות בניו יורק, ביניהן T-Mobile ו- AT&T, אשר מוכרות סימקארדס (כרטיסי סים). ניתן לרכוש את הכרטיסים בחנויות הרשת, המפוזרות ברחבי מנהטן, וכן בחנויות דלי, שהן מעין חנויות מכולת קטנות, וברשתות בתי מרקחת גדולות, כגון DuaneReade, CVS, RiteAid, וכדומה. הן נמצאות בכל מקום ובדרך כלל בחמש דקות הליכה במנהטן עוברים לפחות חמש כאלה.

  • חשוב שתדאגו שהמכשיר הסלולארי שלכם לא יהיה נעול/חסום, דבר שתוכלו לוודא עם הספק הסלולארי שלכם בארץ, אחרת הסים קארד המקומי לא יעבוד. הסרת החסימה על ידי הספק הסלולארי שלכם בארץ מתבצעת בדרך כלל בחינם.
  • סימקארד מכונה בארצות הברית גם פריפייד (Prepaid), והרעיון הוא שאתם משלמים סכום מסויים מראש, ועלות השימוש יורדת ממנו לפי הכמות בה השתמשתם. ניתן למלא את כרטיס הסים דרך האינטרנט, דרך הטלפון, או בחנויות המחזיקות את החברה ממנה רכשתם.
  • קיימת אפשרות לקנות חבילה, הכוללת כמות מסויימת של דקות שיחה והודעות טקסט, או כמות בלתי מוגבלת של דקות שיחה והודעות טקסט.
  • לגבי גלישה באינטרנט – עליכם לוודא שמכשיר הטלפון שבידכם מאפשר לכם גלישה באינטרנט, ולרכוש חבילה הכוללת גלישה, או לרכוש זאת בנוסף.
 2. ניתן לרכוש בניו יורק מכשיר טלפון סלולארי זול באחת מרשתות בתי המרקחת הגדולות, בחנות אלקטרוניקה, או באחת החברות הסלולאריות, ולרכוש לו כרטיס סים תואם ואז לבחור באחת התכניות הנ"ל.

  המכשיר נקרא פיי אז יו גו – Pay as you go, או גו פון – Go Phone

 3. כמובן שתמיד אתם יכולים לקחת את אחת התכניות שהספק הסלולארי שלכם בארץ מציע.

  ***
  כדאי לדעת – בארצות הברית החברות הסלולאריות גובות תשלום על שיחות והודעות טקסט נכנסות כמו גם על היוצאות
  ***

קופונים:

כרטיסי חיוג לרכישה אונליין:

ComFi.com Pre-Paid Calling Cards

שיחות בינלאומיות זולות לכל מכשיר טלפון:

אתר למכירת טלפונים סלולאריים ללא חוזה התחייבות המציע משלוח חינם:

האתר www.Wirefly.com מוכר מכשירי טלפון ניידים ותכניות מוזלות לטלפונים ניידים עם החברות הגדולות ביותר בארצות הברית. לקוחות שחותמים על חוזה מקבלים את רוב הטלפונים חינם. משלוח FedEx חינם על כל הטלפונים:

DROID RAZR MAXX HD BY MOTOROLA