הדרכת מפות Google Maps – על מנת להקל עליכם להסתובב בקלות ובנוחות בניו יורק אנחנו מוסיפים לינקים ל- Google Maps, מפת גוגל, אשר מדריכה את המשתמשים צעד-צעד בהגעה ברגל, בתחבורה ציבורית כולל הרכבת התחתית, סאבווי, נהיגה, ואפילו מונית.
במסלולים היומיים שלנו מאוד נוח להשתמש במפה להליכה בין מקומות קרובים, להזמנת מונית ולהוראות תחבורה ציבורית (יש אפשרות לבחור גם בדרכים אלו) אם אתם מדלגים על חלק מההמלצות וממשיכים במסלול כמה צעדים קדימה.
כעקרון האפליקציה מותקנת אוטומטית על הטלפונים החכמים , וגם תוכלו להוריד את הגירסה האחרונה לאייפון כאן ואת הגרסה האחרונה לאנדרואיד כאן. כדאי להכנס אליה מבעוד מועד ולבדוק איך היא עובדת.
ברחבי האתר תוכלו ללחוץ על לינקים ישירים לכל המקומות המוזכרים במסלולים ובכלל, והמפה תיפתח באופן אוטומטי.
הדרכת מפות Google Maps – שימוש צעד אחר צעד:

לחצו על הלינק באתר, והוא ייקח אתכם באופן אוטומטי למפת גוגל, ובה יהיה רשום שם המקום שאתם מעוניינים להגיע אליו. אם אתם מעוניינים להכניס באופן ידני את היעד תוכלו להכניסו ב- "Search for a place or address". בדרך כלל כבר במהלך הקלדת השם ייפתחו לכם אפשרויות, ותגיעו לשלב הבא
בחרו באפשרות הנכונה מבין אלו שנפתחות או המשיכו להקליד את שם היעד שאליו אתם מעוניינים להגיע, והכניסו New York, NY בסוף השם/הכתובת על מנת לוודא שתגיעו למקום הנכון
לאחר שוידאתם שהכתובת שהכנסתם או בחרתם נכונה, תוכלו לראות גם על המפה שהיעד שלכם במנהטן באיזור שאליו אתם מעוניינים להגיע. אז לחצו על "Directions"
כאן אתם בוחרים בנקודת המוצא שלכם. תוכלו לבחור "My Location" או להכניס ידנית את נקודת המוצא שלכם (כך תוכלו גם לבדוק מרחקים של המשך המסלול על מנת לתכנן את המשך היום). שוב, שימו לב שאתם מכניסים את הכתובת הנכונה במדינה הנכונה. במנהטן New York, NY ולחצו על "Route"
בחרו ב- "Walk", הולך הרגל, כדי להגיע בהליכה או באחת הדרכים האחרות: Transit לתחבורה ציבורית (אוטובוס, סאבוויי, רכבות אחרות, ואפילו מעבורת) או ב- "Ride" להזמנת מונית דרך אפליקציה שגוגל מאפ עובדים איתה. תוכלו לשם כך הם להשתמש כמובן גם באפליקציות המתחרות.

עכשיו תוכלו לעבור ממקום למקום בניו יורק בצורה יעילה ומהירה בלי לחץ וכל מה שנותר הוא להנות 🙂