השדרה החמישית

השדרה החמישית, 5th Avenue, בין רחוב 58 לרחוב 45, היא איזור השופינג היוקרתי ביותר במנהטן. פה נמצאים בתי הכלבו היוקרתיים ברגדורף גודמן, הנרי בנדל וסאקס פיפט' אווניו כמו גם חנויות הדגל של המעצבים הידועים ביותר: Giorgio Armani, Louis Vuitton, Prada, Salvadore Ferragamo,Versace, Gucci, חנויות תכשיטים כמו Bulgari, Cartier, ועוד.
בנוסף על חנויות אלה נמצאות על רצועה זו גם חנות הדגל של אפל, חנות המשחקים המפורסמת FAO SCHWARTZ, חנויות כמו בננה ריפבליק, H&N, גאפ, A/X, אברקרומבי, על רחוב 57 בין השדרה החמישית לשדרת מאדיסון תוכלו למצוא את נייקיטאון, חנות הדגל של חברת Nike, ועוד. כך שאם אתם לא מעוניינים לקנות מעצבים יקרים עדיין תוכלו לעשות שופינג על השדרה החמישית, ולהכנס לחנויות היוקרתיות כדי להעיף מבט, ולהנות מהאווירה.

Desigual

רשת Desigual מתאפיינת בבגדים צבעוניים ושמחים, לגברים ולנשים (יש גם לילדים- –Desigual kids). עם כאלה הדפסים וצבעוניות חיה לא יוכלו להתעלם מכם בשום מקום. תמצאו שם גם תיקים, נעלים ועוד פריטים צבעוניים המשלימים את הקולקציה. המחירים סבירים וגם אפשר למצא סיילים טובים.

המשך לקרוא

GAP

חנויות רשת GAP פזורות ברחבי מנהטן. תמצאו שם בגדי  ספורט וקז'ואל לנשים וגברים. בחלק מהם יש גם מחלקות לילדים ותינוקות. תוכלו לבדוק באתר הרשמי על מנת למצוא חנות באיזור ספציפי.

המשך לקרוא

Banana Republic

Banana Republic היא רשת חנויות בגדים אלגנטים באיכות טובה לגברים ולנשים, בעיקר לעבודה. תוכלו למצא גם נעליים, תיקים ואקססוריז. המחירים נעים בין ממוצע ליקר אבל כמעט תמיד יש סיילים.

המשך לקרוא

H&M

רשת הבגדים הידועה, בחלק מהסניפים יש בגדי ילדים.

המשך לקרוא

Uniqlo

Uniqlo היא רשת בגדים ענקית המתמחה בפרטי לבוש בייסיק לגברים ונשים. אין לה הרבה בשורות אופנתיות, לא תמצאו שם פריטים מיוחדים. אבל היא מקום טוב לקנות בזול, החנויות תמיד גדולות ומאד מסודרות ונוחות להתמצאות.

המשך לקרוא

J. Crew

J. Crew , בגדים קלאסיים עם טאצ' אופנתי חזק, הקולקציה צבעונית ומרעננת תוכלו למצא בגדי קזו'אל וגם לבוש לעבודה. בנוסף יש להם קולקציה מאד טובה ומצליחה  שמלות ערב. בכל חנות תמצאו גם מגוון רחב של אקססוריז, תיקים ונעליים יפיפיות לכל אירוע. בחלק מהחנויות יש גם מחלקת גברים מאד מומלצת לאנשי עסקים. החנויות נמצאות בכל רחבי מנהטן: […]

המשך לקרוא

Hollister

 Hollister הוא מותג של חברת Abercrombie לצעירים יותר. קהל היעד הוא גילאי 15-25. חנות הדגל ממוקמת בשדרה החמישית ורחוב 53.

המשך לקרוא

Abercrombie

חנות הדגל של Abercrombie נמצאת בשדרה החמישית בין הרחובות 56 ו-57. בדרך כלל תמצאו תור ארוך משתרך לאורך החנות של צעירות המחכות בתור להצטלם עם הדוגמנים חשופי החזה וריחו של הבושם מגיע למרחקים. הבגדים יחסית יקרים ומתאימים לצעירים וצעירות.

המשך לקרוא

Shopping 5th Avenue – השדרה החמישית

Shopping 5th Avenue – השדרה החמישית בין רחוב 45 לרחוב 58 היא איזור השופינג היוקרתי ביותר במנהטן. פה נמצאים בתי הכלבו היוקרתיים ברגדורף גודמן, הנרי בנדל וסאקס פיפט' אווניו כמו גם חנויות הדגל של המעצבים הידועים ביותר: Giorgio Armani, Louis Vuitton, Prada, Salvadore Ferragamo,Versace, Gucci, חנויות תכשיטים כמו Bulgari, Cartier, ועוד. בנוסף על חנויות אלה נמצאות על […]

המשך לקרוא