אפר אפר איסט

אם אתם נמצאים בסביבות רחוב 86 באיסט סייד כדאי שתדעו, שיש לכם אפשרות לעשות שופינג באיזור. לא צריך להגיע במיוחד, אין ב- 86 חנויות ייחודיות לו, אבל כן תוכלו למצוא חנויות של גאפ, בננה ריפבליק, ארבן אאוטפיטרס, אטלטה (רשת לבגדי ספורט), ניין ווסט, סטיב מאדן, אלדו, H&M, בולטון'ס, בסט ביי, 3 חנויות משחקים לילדים, חנות הספרים Barnes & Noble, ועוד.

American Apparel

American Apparel רשת חנויות לבגדי נשים וגברים, נעלים, בגדי ים, בגדי ילדים ועוד הרבה הרבה דברים. העיצוב הוא לא מאד מתוחכם והאיכות לא הכי טובה, אבל מצד שני המחירים הם מאד זולים. תוכלו למצא חנות כמעט בכל שכונה במנהטן וגם בברוקלין, קווינס, ניו ג'רזי וכו'. בסוהו יש גם חנות אאוטלט והמחירים אפילו יותר נמוכים-285 Lafayette […]

המשך לקרוא

Staples

 Staples היא רשת חנויות לציוד משרדי בעיקר, וכדאי לדעת שמחלקת המחשבים שלהם טובה.

המשך לקרוא

Radio Shack

Radio Shack  היא רשת גדולה לחנויות אלקטרוניקה, המוכרת טלפונים, טלפונים סלולארים, משחקי מחשב, עזרי חשמל שימושיים, ועוד.אתם יכולים לבדוק באתר הרשמי מיקומים של סניפים בעיר.

המשך לקרוא

PC Richards – Upper East Side

רשת חנויות המוכרת מגוון רחב של אלקטרוניקה ומכשירי חשמל, ביניהם טלוויזיות, מחשבים, מערכות סטריאו, מצלמות, טלפונים סלולארים, משחקי מחשב, מקררים, מכונות כביסה ועוד.

המשך לקרוא

Shopping the Upper Upper East

Shopping the Upper Upper East,  אם אתם נמצאים בסביבות רחוב 86 באיסט סייד כדאי שתדעו, שיש לכם אפשרות לעשות שופינג באיזור. לא צריך להגיע במיוחד, אין ב- 86 חנויות ייחודיות לו, אבל כן תוכלו למצוא חנויות של Gap, Banana Republic,Urban Outfitters, Athleta ,Nine west, Steve Madden, Aldo, H&M, Bolton's, Best Buy חנויות משחקים לילדים, חנות הספרים Barnes & Noble, ועוד.

המשך לקרוא