איסט וויליג' East Village בניו יורק היתה חלק מהלואר איסט סייד עד שנות ה- 70 של המאה הקודמת. אז החלו להגר אליה אמנים, מוזיקאים, סופרים, וסטודנטים, אך אלו כבר מזמן לא יכולים להרשות לעצמם לשלם את מחירי השכירות באיזור. למרות זאת אווירת האמנות עדיין מורגשת בשכונה, והיא עדיין ידועה בקהילתה המגוונת, חיי הלילה הסוערים, מקומות ה- Speak Easy (ברים נסתרים באווירת תקופת ה- Prohibition, כשהיה איסור על מכירת אלכוהול), ואווירת האמנות והאמנים הצעירים שמסתובבים בה. זו אחת השכונות שאני ממליצה לשהות בה כשאתם בניו יורק. מלון שאני ממליצה עליו הוא Bowery, ולבתי מלון נוספים ודירות בשכונה תוכלו ללחוץ כאן
איזור תיירותי מרכזי באיסט וויליג' הוא רחוב סיינט מארקס. זהו המשכו של רחוב 8 בחלקו המזרחי לשדרה השלישית. ברחוב מסעדות רבות, דוכני מכירה, חנויות וברים. אבל אם תיכנסו לרחובות הצדדיים תיתקלו בבתי עסק קטנים, בוטיקים, בתי קפה וארכיטקטורה מיוחדת לשכונה.
איסט וויליג' East Village הוא האיזור התחום מערבית לאיסט ריבר, צפונית ללואר איסט סייד (רחוב האוסטון), דרומית לגרמרסי (רחוב 14), ומזרחית לגריניג' ויליג' (ברודווי ובאורי).
המלצות בסביבה:
סיור איסט וויליג'
סיור ברים ב- "Speak Easy Bars", כלומר ברים נסתרים
ההופעה Stomp
יוניון סקוור הקרוב
שוק קריסטמס-חנוכה ביוניון סקוור