מוזיאון הטבע בניו יורק מרתק ומתאים לכל גיל. צעירים, מבוגרים, עם או בלי ילדים – American Museum of Natural History, המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע, מומלץ. כבר בכניסה תתקלו בשלד דינוזאור ענק ותוכלו להמשיך ולהנות מתערוכה קבועה של שלדים נוספים בפנים. באפשרותכם להכנס לפלנטריום הגדול והמרשים ולצפות במסע בחלל ובזמן שתמיד מדובב על ידי סלבריטי ידוע (משנים את הקריין מידיי זמן), לראות את הסרט שמציג בתיאטרון ה- IMAX (תמיד סרטים מעשירים ואקטואליים בהקשר לתערוכות במוזיאון ולנושאים הנידונים בתחום הטבע בעולם), להכנס לדיסקברי רום (חדר הגילויים) לילדים, שם הילדים יכולים להתנסות בפעילויות אינטראקטיביות מהנושאים המוצגים במוזיאון.
באופן שוטף מתקיימות מספר תערוכות זמניות, רבות מהן אינטראקטיביות ושואבות בדרך הצגתן, לצד התערוכות הקבועות, ביניהן דינוזאורים, החלל וכדור הארץ, אינדיאנים ממקומות שונים ביבשת, יונקים וציפורים ממקומות שונים בעולם, העולם הימי, ועוד. הכל מוצג באופן מרתק. לא מספיק יום אחד למי שמעוניין לראות הכל, כך שאם יש לכם רק יום אחד או מספר שעות, תכננו אותם היטב מראש.
לאחרונה נוסף מבנה חדש למוזיאון ובו מתגוררים חרקים אמיתיים לצד תערוכות אינטראקטיביות מרתקות. המבנה עצמו הוא יצירת אמנות מרהיבה, כך שלחובבי האמנות, הביקור, לפחות מבחוץ, חובה.
כתובת:

79 West 79th Street, New York, NY

לחצו כאן להוראות הגעה על מפת גוגל

המלצות בסביבת מוזיאון הטבע בניו יורק:
המוזיאון נמצא בתוך סנטרל פארק, ומומלץ לשלב סיור רגלי בעברית או סיור אופניים/ריקשת אופניים באנגלית, מומלץ לעשות סיבוב בלינקולן סנטר, והמלצות נוספות במסלול סנטרל פארק והאפר ווסט