סיור גלריות בצ'לסי בעברית
CHELSEA צ׳לסי – זירת אמנות עכשווית פורצת דרך
צ׳לסי היא שכונת האמנות הידועה בניו יורק, המרכזת בתוכה מאות גלריות לאמנות עכשווית המציגות תערוכות של האמנים החשובים בעולם.
אזור הגלריות של צ׳לסי הוא נחלתם של חובבי אמנות מושבעים, אינו נחשף לתיירים רבים, בעיקר משום המגוון הענק והקושי להתמצא ולעקוב אחר קצב חילופי התערוכות.
הצטרפו אלינו לסיור אמנות בזירת התרבות העכשווית המרכזית והמרתקת בעולם
נחווה היכרות מעמיקה עם הסצינה המקומית המשובחת ועם תרבות בינלאומית במיטבה

כמה מילים על אמנות עכשווית
זהו מושג מתעתע ורחב, שמורכב מזרמים וגישות שונות והניסיון להגדירו רצוף חילוקי דעות. הסיור בצ'לסי נותן רקע מעשיר ושופך אור על הסוגיה המרתקת הזאת

נחשף לאמנים הבועטים והנועזים בעולם
נשמע על תהליכי יצירה בלתי שגרתיים אשר לעתים מלווים בשיתופי פעולה עם מגוון כוחות ושדות מחוץ לעולם האמנות, ונחדד ביחד שאלות ונושאים מרכזיים באמנות עכשווית.

נחווה אמנות מעוררת השראה בגלריות נבחרות ופורצות דרך
נזכה לסיור שנאצר במיומנות ומעניק זווית חדשה ומרעננת על אמנות רב תחומית,שוברת מוסכמות המערערת את הגבולות הקיימים בתחומים כמו ציור, פיסול, צילום, אנימציה ומה לא בעצם…

המלצה להמשך היום:
לטייל על הפארק העילי, ההיי ליין לכיוון Chelsea Market ולאכול צהריים באחד הדוכנים במתחם, להמשיך למטה לכיוון וושינגטון סקוור פארק, לטייל בגריניג' וויליג', סוהו ואיסט וויליג' ולהיכנס לColor Factory לפעילות צבעים איכותית עבור הילדים בעיקר, אבל בהחלט מתאימה לכל הגילאים. בהמשך, בסוהו, נפתח לאחרונה מוזיאון הגלידה, וגם שם תוכלו להנות מפעילות אינטראקטיבית כולל טעימות ואפשרויות צילומים אטרקטיביות במיוחד.
לחצו כאן להוראות הגעה ללב שכונת צ'לסי (נקודת מפגש עבור הסיור שונה ותישלח לאחר ההרשמה)