כמו בכל שאר התחומים, בניו יורק מספר אפשרויות תחבורה, וניתן לבחור במתאים לכם ביותר מבחינת תקציב וזמן. הסאבווי, שהוא הרכבת התחתית, הוא המהיר ביותר, וכמו האוטובוס – הזול ביותר, אבל לפעמים לוקח הרבה זמן עד שהם מגיעים, צפוף ואין מקום לשבת.
לנסיעות אל ומשדה התעופה קיימות האופציות הרשומות למטה, וכן ניתן להשתמש בשירות NYC Airporter, אוטובוס בין שדות התעופה למרכז מנהטן.

Carmel Car & Limo- Best Service – Lowest Prices

  • מוניות צהובות – המוניות הצהובות שמסתובבות בכל העיר. אפשר תמיד להרים את היד ולנסות לתפוס אחת. את עלות הנסיעה ניתן לשלם במזומן או באשראי. לפעמים קשה למצוא מונית פנויה ולכן אנחנו ממליצים על האופציה הבאה:
  • מונית בהזמנה מראש (תחנות מוניות) מחירן זהה לזה של המוניות הצהובות, כמוהן עלולות להתקע בפקקים של העיר, אבל הנסיעה היא מעל האדמה באוויר הפתוח, ותמיד תשבו בזמן הנסיעה. הפלוס שלהן הוא שאתם לא צריכים לעמוד ולחכות למונית אלא היא מחכה לכם על פי הזמנה מראש. מומלץ מאוד אל/משדה התעופה, לאחר הופעות גדולות כשיש לכם "מתחרים" רבים על מוניות, בשעות הפקקים (Rush Hours), וכשאתם במקומות הומים. להזמנה דרך האינטרנט
  • השכרת רכב היא גם אופציה, אבל כדאי לשקול אותה פעמיים אם אתם נשארים בתוך מנהטן. כמו כן כדאי שתדעו שיש כמה חוקי נהיגה שונים בין ניו יורק לארץ.

פרטים נוספים:

סאבווי

אוטובוסים

מוניות צהובות

תחנות מוניות

השכרת רכב