קהילה גאה בניו יורק

מקומות מומלצים – קהילה גאה בניו יורק

להלן רשימת מקומות בילוי מומלצים לקהילה הגאה בניו יורק: בארים, מועדונים ולאונג'ים.

The Anchor

מועדון לילה, פתוח בימי חמישי עד שבת. המקום לא פלצני, המוזיקה מעולה, אין שירות אישי ואפשר ליהנות מאווירה טובה וממחירים סבירים בבר. לפעמים יש מסיבות לגייז, כדאי לבדוק באתר.

המשך לקרוא

The Dalloway

מסעדה טרנדית ובר/לאונג'. מקום יציאה לבנות הקהילה הגאה.

המשך לקרוא

Urge Lounge

המועדון מעוצב בפשטות. ישנו בר מלבני גדול באמצע המקום, האווירה צעירה ומשוחררת, ובכל יום יש הופעה של בחורי “גו- גו" על הבר. מרבית הקהל מגיע אחרי יום העבודה, בשעות הערב המוקדמות.

המשך לקרוא

G Lounge

המקום קיים כבר יותר מעשור ונחשב לאחד הברים המצלחים בקרב הקהילה. כל השבוע יש די ג'ייז, שמנגנים מוזיקה טובה. חשוב לדעת שבסופי שבוע עלול להיות מאד צפוף. ניתן לשלם רק במזומן והכניסה מעל גיל 21 עם תעודה.

המשך לקרוא

Excelsior

Excelsior הוא פאב שכונתי בברוקלין במגיעים אליו הרבה מהקהילה הגאה. האווירה בו רגועה ונעימה. כדאי לקפוץ רק אם אתם נמצאים באיזור, לא לבוא במיוחד.

המשך לקרוא

Greenhouse

המועדון עצמו לא נחשב אחד הטובים בעיר מלבד המסיבות של הגאים בימי ראשון. המסיבות של הגייז בימי ראשון הן מאוד טרנדיות.

המשך לקרוא

The Monster

המועדון קיים כבר למעלה משלושים שנה, ונחשב למוסד בקהילה ההומוסקסואלית בעיר. במקום יש בר גדול, הדאנס בר נמצא במפלס התחתון, וכל יום מאופיין בסוג אחר של מוזיקה או הופעה חיה. כדאי לבדוק באתר לפני שמגיעים.

המשך לקרוא

The Cock

במועדון יש שתי קומות והוא מלא ברוב ימות השבוע. האווירה משוחררת, ולעיתים מאד פרועה. כדאי לבדוק באתthe Cock הוא בר של גייז. נסגר באיסט וויליג' ועובר ללואר איסט סייד.

המשך לקרוא

The Eagle

המקום מורכב משתי קומות וממרפסת על הגג, המוטיב של המועדון הוא עור ""leather bar" והקהל הוא גברים הומוסקסואלים… לפרטים נוספים>>>

המשך לקרוא

Vlada Lounge

בר – לאונג' מסוגנן, מודרני ונקי. במקום אווירה רגועה. כדאי לבוא בשעות של Happy hour. המקום מתמחה בהכנת וודקות בכל מיני טעמים.

המשך לקרוא

Boiler Room

מקום יחסית רגוע, עם קהל צעיר, אווירה של מעין בר שכונתי. מחירי המשקאות נמוכים ובמהלך השבוע יש כל מיני אירועים ומסיבות – כדאי להתעדכן באתר. מרבית הקהל מגיע אחרי יום העבודה, בשעות הערב המוקדמות. כניסה מגיל 21 ומעלה.

המשך לקרוא

XL Nightclub

XL Nightclub הוא מועדון ענק המיועד לקהילה הגאה אבל ממש לא רק, הנשים מגיעות בגלל המסיבות המעולות והמוזיקה הטובה והסטרייטים מגיעים בעיקר בגלל הבחורות היפיפיות. במקום מתקיימות גם הופעות שונות על ידי דראגקווינס. המועדון פתוח כל לילה בין 22:00-04:00. ימים טובים: שישי – ראשון. בחודש אוגוסט יש מספר הופעות מעולות –The Orion Experience מומלץ לא לפספס!

המשך לקרוא

Top of the Standard – לאונג' ורופטופ בר

לאונג' ורופטופ בר עם נוף פנורמי. המקום הוא פנימי ויש שני איזורי ישיבה בחוץ. פתוח בימים שלישי – שבת. הכי טוב בימים שלישי, חמישי, שישי ושבת. שלישי וחמישי מגיעים הרבה מהקהילה הגאה. המקום טרנדי וקשה יותר להכנס בשעות מאוחרות. כדאי להגיע בשקיעה – אז נהנים מהנוף והסיכוי להיכנס גבוה יותר.

המשך לקרוא